CR2010F150RE04Z
MFR.Part #
CR2010F150RE04Z
JLCPCB Part #
C146933
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS