CR1210J2K40P05Z
MFR.Part #
CR1210J2K40P05Z
JLCPCB Part #
C174631
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS