CR1812J1R00E04S
MFR.Part #
CR1812J1R00E04S
JLCPCB Part #
C428974
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS