CR1812J36R0E04Z
MFR.Part #
CR1812J36R0E04Z
JLCPCB Part #
C174839
Description
-55℃~+155℃ 200V 36Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS