CRW1218F47R0E04Z
MFR.Part #
CRW1218F47R0E04Z
JLCPCB Part #
C175546
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS