CR1210J8K2P05
MFR.Part #
CR1210J8K2P05
JLCPCB Part #
C429317
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS