CR1812J1M20E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1812J1M20E04Z
JLCPCB Part #
C174913
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS