CR1210F1R8P05
MFR.Part #
CR1210F1R8P05
JLCPCB Part #
C429348
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS