CR1812J10R0E04S
MFR.Part #
CR1812J10R0E04S
JLCPCB Part #
C174832
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS