CR1812F4M30E04Z
MFR.Part #
CR1812F4M30E04Z
JLCPCB Part #
C174802
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.3MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS