CR1812F270RE04Z
MFR.Part #
CR1812F270RE04Z
JLCPCB Part #
C149824
Description
-55℃~+155℃ 200V 270Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS