CR1210JR240P05R
MFR.Part #
CR1210JR240P05R
JLCPCB Part #
C175913
Description
-55℃~+155℃ 240mΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS