CR1210JR025P05Z
MFR.Part #
CR1210JR025P05Z
JLCPCB Part #
C175890
Description
-55℃~+155℃ 25mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1800ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS