CR1210JR020P05Z
MFR.Part #
CR1210JR020P05Z
JLCPCB Part #
C149712
Description
-55℃~+155℃ 200V 20mΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS