CR0805F38R3P05Z
MFR.Part #
CR0805F38R3P05Z
JLCPCB Part #
C245317
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 38.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS