CR1210JR012P05Z
MFR.Part #
CR1210JR012P05Z
JLCPCB Part #
C149711
Description
-55℃~+155℃ 12mΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS