TP0805B6K65P0510Z
MFR.Part #
TP0805B6K65P0510Z
JLCPCB Part #
C5184190
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS