CR1206JR470P05R
MFR.Part #
CR1206JR470P05R
JLCPCB Part #
C149702
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 470mΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS