CR2512F220RE04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512F220RE04Z
JLCPCB Part #
C332142
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS