CR1812F1K60E04Z
MFR.Part #
CR1812F1K60E04Z
JLCPCB Part #
C174739
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS