CR1210J47R0P05Z
MFR.Part #
CR1210J47R0P05Z
JLCPCB Part #
C174600
Description
-55℃~+155℃ 200V 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS