CR1210J3R60P05S
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1210J3R60P05S
JLCPCB Part #
C174576
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS