CR1210J0R047P05
MFR.Part #
CR1210J0R047P05
JLCPCB Part #
C429545
Description
-55℃~+155℃ 200V 47mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1800ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS