CR1210F9R10P05S
MFR.Part #
CR1210F9R10P05S
JLCPCB Part #
C147172
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS