CR1206FR500P05R
MFR.Part #
CR1206FR500P05R
JLCPCB Part #
C149680
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 500mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS