CR1210FR820P05R
MFR.Part #
CR1210FR820P05R
JLCPCB Part #
C165432
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 820mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS