CR1206F19R1P05Z
MFR.Part #
CR1206F19R1P05Z
JLCPCB Part #
C245470
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS