CRH2512J150RE04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CRH2512J150RE04Z
JLCPCB Part #
C175446
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS