CR1210F18K0P05Z
MFR.Part #
CR1210F18K0P05Z
JLCPCB Part #
C147135
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS