CR0805J3K90P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0805J3K90P05Z
JLCPCB Part #
C245423
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.9kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS