CR1210F60R4P05Z
MFR.Part #
CR1210F60R4P05Z
JLCPCB Part #
C175881
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS