CR1210F39K2P05Z
MFR.Part #
CR1210F39K2P05Z
JLCPCB Part #
C174536
Description
-55℃~+155℃ 200V 39.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS