CR1210F2R70P05S
MFR.Part #
CR1210F2R70P05S
JLCPCB Part #
C147150
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS