CR1210F2K49P05Z
MFR.Part #
CR1210F2K49P05Z
JLCPCB Part #
C174504
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS