TR0402B3K16Q1050
MFR.Part #
TR0402B3K16Q1050
JLCPCB Part #
C149894
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.16kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS