CR0603J2R20P05S
MFR.Part #
CR0603J2R20P05S
JLCPCB Part #
C2835346
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2Ω 50V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS