CR1210F105RP05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1210F105RP05Z
JLCPCB Part #
C146918
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS