CR2512J360RE04
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512J360RE04
JLCPCB Part #
C399506
Description
-55℃~+155℃ 1W 360Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS