CRH2010FR300E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CRH2010FR300E04Z
JLCPCB Part #
C175986
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 300mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS