CR1206JR130P05R
MFR.Part #
CR1206JR130P05R
JLCPCB Part #
C175845
Description
-55℃~+155℃ 130mΩ 250mW Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS