CR1206J200KP05Z
MFR.Part #
CR1206J200KP05Z
JLCPCB Part #
C880979
Description
-55℃~+155℃ 200V 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS