CR1206JR075P05R
MFR.Part #
CR1206JR075P05R
JLCPCB Part #
C175839
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS