CR1206JR068P05R
MFR.Part #
CR1206JR068P05R
JLCPCB Part #
C149691
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 68mΩ Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS