CR0805F470KP05Z
MFR.Part #
CR0805F470KP05Z
JLCPCB Part #
C881272
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS