CR2010FR910E04R
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010FR910E04R
JLCPCB Part #
C165404
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 910mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS