CR1206JR033P05Z
MFR.Part #
CR1206JR033P05Z
JLCPCB Part #
C175831
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33mΩ Thick Film Resistor ±1800ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS