CR1206J62RP05
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206J62RP05
JLCPCB Part #
C429060
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS