CR0805F634KP05Z
MFR.Part #
CR0805F634KP05Z
JLCPCB Part #
C245363
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS