CR1206J220KP05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206J220KP05Z
JLCPCB Part #
C245630
Description
-55℃~+155℃ 200V 220kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS