TR0402D866KQ1050
MFR.Part #
TR0402D866KQ1050
JLCPCB Part #
C149916
Description
-55℃~+155℃ 25V 63mW 866kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS